Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Запрошуємо на виставку Риболовля Полювання Туризм 2022

Категорії

Ми раді повідомити, що з 23 по 26 лютого у Міжнародний виставковий центр у Києві пройде виставка Риболовля Полювання Туризм, на якій буде представлена ​​майже вся продукція компанії Stronger. Також там буде виставлений наш човен-лабораторія і ви не тільки зможете подивитися на продукцію компанії, але й перевірити як вона працює, наскільки зручно та комфортно їй користуватися, а також оцінити її можливості.

Крім того, виставка – це унікальна можливість поспілкуватися з технічним директором та іншими ключовими представниками компанії, дізнатися про плани випуску нової продукції та внести свої пропозиції, які ми завжди раді почути та впровадити.

Ну, і нарешті, компанія Stronger на цій виставці представить свою новинку - ручну якірну лебідку версіі Lite. Яка буде максимально доступною за ціною кожному рибалці і яка в майбутньому має всі шанси стати одним з найпопулярніших продуктів Stronger.

Із сюрпризів! За перші 3 дні виставки ми плануємо розіграти між учасниками 3 продукти, вироблених нашою компанією. Поки ми залишимо в секреті, які саме продукти будуть розіграні. Розіграші будуть проводитись о 15:00 23, 24 та 25 числа. Для участі в розіграші вам потрібно на спеціальних талонах написати свій номер мобільного телефону та опустити талон до скриньки. Ви це зможете зробити з ранку до 14:50. Потім шляхом "сліпого вибору" буде озвучено номер телефону і відповідно буде здійснено його набір. Людина, у якої задзвонить телефон і буде переможцем. Якщо ця людина не опиниться на стенді в момент розіграшу, буде витягнутий інший талон до тих пір, поки ми не визначимо фіналіста з тих людей, які будуть присутні на стенді компанії «Weekender» в очікуванні результату.

Загалом, обов'язково приходьте. Поспілкуємось і ми гарантуємо, що буде дуже цікаво.

Чекаємо на вас на станді 530.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*