Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Гарантія на всю продукцію Stronger подовжена – відтепер 24 місяці!

Категорії

З часів заснування бренду якірних лебідок та аксесуарів Stronger пройшло більше 8 років. За цей час продукція Стронгер ставала дедалі якіснішою та надійнішою.

Кожна модель лебідки Stronger унікальна за конструкцією та можливостями. Це безпрецедентне поєднання тихої роботи, високої потужності й швидкості, універсальності, простоти монтажу й експлуатації, а також доступної, аргументованої ціни. Та головне для розробників – абсолютна надійність, довговічність і якість.

Для створення нових моделей бренду проводиться глибокий аналіз обладнання, яке вже представлене на світовому ринку. А також аналіз досвіду рибалок, мисливців та любителів активного відпочинку на воді.

В основу моделей бренда покладені інноваційні технічні рішення німецьких та українських конструкторів, італійських дизайнерів.

Для виробництва лебідок і комплектуючих Стронгер використовуються найнадійніші сертифіковані матеріали, які успішно пройшли випробування в усіх можливих ситуаціях.

Більша частина деталей для виробів Стронгер (90%) виробляється в Україні. Лише окремі вузли імпортуються з заводів Росії, Польщі та країн Балтії.

Кожна модель лебідок та аксесуарів Stronger проходить багаточисельні випробування й тестування в реальних умовах і в широкому діапазоні навантажень. А кожен виріб – багаторівневий контроль якості на виробництві.

В результаті Ви отримуєте продукт, який максимально відповідає сучасним технічним вимогам та вашим потребам, забезпечує комфорт і безпеку на воді.

Фахівці компанії не зупиняються на досягнутому й продовжують модернізувати моделі, застосовуючи найновіші технологічні рішення галузі.

Відтак, всі комплектуючі лебідок та іншої продукції бренда мають запас потужності та надійності, який значно перевищує гарантійні навантаження.

Багаторічний досвід вітчизняних покупців лебідок та аксесуарів Стронгер доводить: цій продукції можна довіряти.

Тому ми щасливі заявити: з початку 2020 року гарантія на всю продукцію бренду Stronger подовжена і тепер складає 24 місяці!

Ми впевнені: вироби торгової марки Stronger обов’язково стануть Вам надійними помічниками у човнах всіх конструкцій, габаритів та призначення.

Потрібна консультація, щодо придбання, монтажу та використання виробів  Stronger? Звертайтеся! Надамо найдетальнішу і найкориснішу інформацію.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*